Araba Yarışı Oyunları

Araba Yarışı Oyunları Nasıl Oynanır?

Araba yarışı oyunları kategorimizdeki uygulamaları kullanarak zorlu, engelli ve tehlikeli parkurlarda sürüş deneyimi yaşayacak, dünyanın farklı parkurlarında yarışacak ve kendinizi farklı arabaların kullanıldığı gerçek bir simülasyonun içinde bulacaksınız. Taksi, ambulans ve polis arabası ile macera dolu anlar, yarış pistlerinde yarışarak adrenalin dolu anlar yaşayacaksınız.

Araba oyunu oyna, Kategorimizdeki yarış uygulamalarıyla formül, track, off-road, kart ve drfit yapabilirsiniz. Her antrenmanda parkuru rakiplerinizden önce bitirerek bölümleri tamamlıyorsunuz. Bu uygulamalar sayesinde dünya çapında farklı parkurlarda düzenlenen turnuvalara katılarak şampiyonluk için yarışabileceksiniz. Gerçek hayatta asla kullanma şansına sahip olamayacağınız, çok pahalı spor arabaları sürerken farklı bir deneyim yaşayacaksınız. Trafiğe kapalı şehir içi parkurlarda kısa mesafelerde, ani frenlerde ve virajlarda hızlanma becerilerinizi de geliştirebilirsiniz. Yan ve dikiz aynalarını kullanarak rakiplerinizi takip edebilirsiniz. Rakiplerinizin önünde durarak ve pes etmeyerek sizi geçmelerini engelleyebilirsiniz.

Taksi şoförü uygulamalarında duraklarda bekleyen müşterilerinizi alıp istediğiniz yere götürerek para kazanıyorsunuz. Ambulans şoförü uygulamalarında hastaları evlerinden veya kaza bölgelerinden alıp hızlı bir şekilde hastaneye götürmeye çalışıyorsunuz. Polis arabası uygulamalarında şehir güvenliğini sağlar. Şehirdeki hırsızları ve suçluları kovalayıp yakalayın ve onları durdurun. Drift uygulamalarında spor araçları kullanarak asfalt yollarda veya meydanlarda drift yapıyorsunuz. Virajlara yaklaştığınızda frene basıyorsunuz ve asfaltta lastik izleri bırakıyorsunuz. Otoyolda veya dağlık bölgelerde araç kullanırken de direksiyon panelini ve ekrandaki vites değiştiriciyi kullanabilirsiniz. Daha sonra normal hayatta araba kullanıyormuş gibi vites değiştirebilecek ve direksiyonu sağa sola çevirebileceksiniz.

Araba oyunu oynarken seviyeleri tamamladıkça ödül olarak para veya puan kazanırsınız. Kazandığınız para veya puanları kullanarak uygulamaların MAĞAZA bölümlerinden yeni arabalar satın alabilir veya arabalarınızı dilediğiniz gibi değiştirip geliştirebilirsiniz. Bu nedenle tasarladığınız araçlarla sonraki bölümlere başlayabilir ve rakiplerinize meydan okuyabilirsiniz.