Mini Ralli Yarışı Oyunu Nasıl Oynanır ?

Mini ralli yarışı oyunu hızlı ve dikkatli bir şekilde aracınızı kontrol etmeniz gerekmektedir. Yarış sırasında engelleri aşmalı ve virajları doğru şekilde almalısınız. Kontrol butonlarıyla aracınızı yönlendirirken hızınıza dikkat etmeli ve diğer rakiplerle yarışarak birinci olmaya çalışmalısınız. Yarışı kazandıkça yeni bölümler açılır ve aracınızı geliştirebilirsiniz. Eğlenceli ve heyecan dolu bir oyun deneyimi yaşamak için mini ralli yarışı oyna ve deneyebilirsiniz.

Ralli yarışı mini oyunu sırasında, diğer sürücü tek oyunculu modda ok tuşlarını, diğer sürücü ise 2 oyunculu modda ok tuşlarını kullanır. Ralli yarışı mini oyununu 1 OYUNCU seçeneğiyle tek başınıza veya 2 OYUNCU seçeneğiyle gerçek bir arkadaşınızla yanınızda oynayın.

2 farklı yarış modu bulunmaktadır. CHAMPIONCHIP moduyla bir yarış turnuvasına ev sahipliği yapın. Ayrıca ARCADE seçeneğiyle tek seferlik bir araba ile yarışın. OYUNCU ADINI GİRİN alanına bir ad yazın. ARACINIZI SEÇİN menüsünden size uygun arabayı seçin. 9 farklı parkur var. Tekli yarışlarda tercih ettiğiniz parkuru siz seçersiniz. Turnuva seçeneğinde, ilkinden başlayarak tüm parkurları sırayla sürün. Her yarışta pistte 3 tur atmanız gerekiyor. Sıralama konumunuz ve tur sayınız ekranın sol üst köşesinde görüntülenir.