Giydirme Oyunları

Giydirme oyunları kategorimizdeki uygulamaları kullanarak yüz bakımı yapabilir, makyaj yapabilir ve kızlar ve prensesler için elbiseler seçebilirsiniz. Güzellik yarışmaları düzenleyebilir, aday kızlara puan vererek değerlendirebilirsiniz. Ayrıca pistlerde bulunan elbiseleri, saç modellerini, takıları ve çantaları seçerek kızlar için yeni bir görünüm yaratabilirsiniz.

Çoğu uygulamada makyaj yapmanız ve giyeceğiniz kıyafetleri seçmeniz gerekir. Makyaj bölümlerinde kızların dudaklarına ruj, yüzlerine ise fondöten sürüyorsunuz. Kirpik uygulayarak ve kaş çizerek yüzünüzü şekillendirin. Göz çevresini boyayarak kızların dikkat çekmesini sağlarsınız. Bu, kızın yüzünü tamamlıyor.

Gardırop bölümlerinde kızlar için kıyafet seçin ve takı takın. Kıyafetinize uygun bir saç modeli seçerek yeni bir tarz yaratmış olursunuz. Son olarak kız çocukları için çanta, gözlük gibi aksesuarları tercih ederek kombini tamamlayın. Böylece damatlık ettiğiniz kızları veya prensesleri moda ikonuna dönüştüreceksiniz. Güzellik yarışması uygulamalarında kız adaylarına vücutlarına uygun, rengarenk, göz alıcı kıyafetler giydiriliyor. Daha sonra onları jürinin önüne koyuyorsunuz ve yüksek puan almalarını sağlıyorsunuz. Giyim takip uygulamalarında parkurun başında belirttiğiniz moda stiline uygun kıyafetleri seçerek bitiş noktasına ulaşmaya çalışıyorsunuz. Çocuklar giydirme oyunu oynarken ebeveynler de çocuklarının giyim konusundaki zevklerini keşfedebiliyor. Ayrıca çocuklarının anne ve babaları; Kategorimizdeki uygulamaları kullanarak size etek, gömlek, pantolon veya kazak kombini yapmayı öğretebilirler.