Rally Point 4 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Rally Point 4 oyunu oynarken “A, S, D, W” ve yön tuşları ile yarış arabasını kontrol ede bilirsin. SPACE aralığıyla nitro hızına ulaşın.

Ardışık iki menü sayfası vardır: bölüm ve araç seçimi. BİR PARÇA SEÇ menüsünde 9 farklı parkur bulunmaktadır: ÇÖL ÇÖL, KARLI kar ve orman ORMAN. Sürmek istediğiniz parkuru seçin ve sonraki menü sayfasına gidin. ARACINIZI SEÇİN menüsünde 9 farklı araba bulunmaktadır. Buradan istediğiniz arabayı seçin ve Rally Point 4 oynamaya başlayın.

Kursu tamamlamak için izin verilen süre ve kursta geçirilen süre ekranın üst kısmında görünür. Belirtilen süre içerisinde rota sonundaki bitiş noktasına varmanız halinde bir sonraki bölüme geçme hakkını kazanıyorsunuz. Daha uzun bir süre sonunda bitiş noktasına ulaşırsanız aynı bölümü tekrarlamak zorunda kalacaksınız. Parkuru başarıyla tamamladığınızda bir sonraki kilitli parkurun ve arabanın kilidi açılacaktır.

Parkur boyunca ilerledikçe kırmızı direklerin arasından geçerek yolunuzu belirliyorsunuz. Yolda ağaçlara ve direklere çarparsanız kaza yapar ve zaman kaybedersiniz. Bunun için virajlara girerken hızınızı düşürmeli ve kazaya uğramadan belirtilen sürede parkuru tamamlamaya çalışmalısınız.