Rock Star Oyunu Nasıl Oynanır ?

Rock star oyunu, farklı bir tarz denemek isteyen 4 prenses için makyaj yapmanız ve kıyafet seçmeniz gerekecek. Menü sayfasında her prensesin bir fotoğrafı bulunur. Görsellerin altındaki makyaj ve kıyafet butonları sayesinde 8 adımda moda dünyasına adım atacaksınız.

Makyaj bölümlerinde ekranın alt kısmında lens seçimi için butonlar, makyaj kutusu ve kaş menüsü bulunmaktadır. Her menüdeki seçenekler ekranın sol tarafında görünür. İstediğiniz seçeneği kızın yüzüne uygulamak için seçeneğe tıklamanız yeterlidir. Sağ alttaki OK butonuna tıklayarak bir sonraki adıma geçebilirsiniz.

Kostüm bölümünde ekranın sağ tarafında gardırobumuz, sol tarafında ise prenseslerimiz olacak. Dolabın alt kısmında bulunan sol ve sağ ok tuşlarına tıklayarak dolabın diğer bölmelerine geçebilirsiniz. Raflardaki seçeneklere tıklayarak prensesleri giydirebilirsiniz. Gardıroptan kıyafetler, saç modelleri, gözlükler, şapkalar, takılar, müzik aletleri ve prenses çantaları seçebilirsiniz. 4 kıza da aynı işlemi yaparak Rock Star Oyna oyununu tamamlayabilirsiniz.