Papçi Oyunu Nasıl Oynanır ?

Papçi oyunu, başlamak için ekranın sağ alt kısmındaki sarı alanda ÇİNCE yazan butona art arda tıklayın. Bir sonraki sayfada uçak sahnesini görüyorsunuz. Ekrana veya F tuşuna basarak uçaktan paraşütle atlayın, bir kez daha F tuşuna basarak paraşütü açın ve güvenli bir şekilde inin.

Yön tuşları veya \”A, S, D, W\” tuşlarıyla hareket edin. SPACE serbest bırakma uzayda atlama. SHIFT tuşuyla hızlı koşun. Farenin sol tuşuyla ateş edin. Sağ tuşla silahınızın nişangahını açın. F tuşuna basarak öldürdüğünüz diğer askerlerden silah ve cephane alın. R tuşu ile silahınızın şarjörünü doldurun.1, 2, 3 tuşları ile farklı silahlara sahip olun. Ekran görüntüsünü V tuşuyla değiştirin.

Her çatışma 10 dakika sürer. Düşman askerlerini öldürerek puan kazanıyorsunuz. Öldüğünüzde belli bir süre beklersiniz. Yani paraşütle savaş alanına geri dönüyorsunuz ve papçı oyununu oynamaya devam ediyorsunuz.

Papçi Oyna

Tüm dünyayı etkisi altına alan Pubg oyununun farklı bir versiyonu Çincede karşımıza çıkıyor. Pabci oyna dediğimizde telaffuzu farklı olsa bile açılan ekranın sağ alt köşesindeki “Sarı Çince” yazan kısma tıklayıp oyunun yüklenmesini bekliyoruz.

Oyunun boyutu nedeniyle açılması biraz zaman alıyor, yaklaşık 2 dakika, sonrasında F tuşuna basıyorsunuz ve kahramanımız paraşütle aşağıya inerken düşmanları yok etmeye başlıyorsunuz. Oyun oldukça eğlenceli olmasına rağmen zamanın nasıl geçtiğini farketmiyorsunuz. Papçi oynamak için yukarıdaki adımları izleyin.

Pubg Mobile olarak bilinen Türkçe adı papçi olan bu oyunda hayatta kalma mücadelemiz ile başlayan mücadelemiz aynı şekilde devam edecek, görüyoruz ki bu güzel oyunlardan keyif almaya ve eğlenirken insanları vurmaya devam edeceksiniz. Son zamanların en iyi oyunlarından biri olan bu papchi oyunu, yabancı ülkelerden ülkemize gelmiş muhteşem bir silah oyunudur. Ateş etmeyi, dövüşmeyi ve dövüşürken farklı çatışmalar yaşamayı seviyorsanız oyun tam size göre. Geçen gün farklı bir İngilizce versiyonunu da yayınladı, mutlaka göz atmalısınız. Artık helikopterle savaşmayı ve hayatta kalma mücadelesini size bırakıyoruz, bakalım burada neler yapabileceksiniz ve düşmanlara neler yapacaksınız. Bu güzel oyunu kurduktan hemen sonra başlatın, ardından A S D W tuşlarıyla kontrolleri hareket ettirin ve fare ile ateş edin. Bu silah oyunları arasında en iyi oyunlardan biridir ve oynarken size keyif verecektir. Bu konuda askeri silah kullanma becerilerinizi gösterelim. Herkese iyi bir maç dileriz.