Hayvan Birleştirme Oyunu Nasıl Oynanır ?

Hayvan birleştirme oyunu, eşleştirme oyunlarından biridir. Oyunda amaç, aynı hayvanları eşleştirerek puan kazanmaktır. Oyun genellikle hızlı düşünmeyi ve dikkatli olmayı gerektirir. Oyun ilerledikçe zorluk seviyesi artar ve daha fazla odaklanmayı gerektirir. Oyunun keyifli ve eğlenceli bir yapıya sahip olması, oyuncuların zaman geçirmesine yardımcı olur. İyi bir konsantrasyon ve hızlı reflekslerle oynanabilir.Taslağı Düzenle

Hayvan eşleştirme oyunu ekranı küçük hayvanların resimlerinden oluşur. Oynadığınız SEVİYE ve seviyeyi tamamlamak için gereken SÜRE ekranın sağ tarafında görüntülenir. Bu süre sıfıra ulaşmadan ekranı temizlemelisiniz.

Hayvan görsellerini yok etmek için önce bir görselin üzerine tıklayın, ardından aynı hayvan görselinin bulunduğu başka bir görselin üzerine tıklayarak görsellerin arasına bir çizgi çizin. İki görüntü arasında boşluk varsa görüntü eşleşmez. Önce yan yana bulunan görselleri yok ederseniz bölümü daha kısa sürede bitirme şansınız artacaktır.

Oyun sırasında öncelikle yan yana veya üst üste gelen görsellere tıklayarak alan oluşturun. Bu sayede ekranda daha fazla çizgiye yer bırakacak ve görüntüleri azaltacaksınız. Her yeni seviyede daha fazla resim gördükçe oyun daha da zorlaşıyor.