Okyanusta Balon Patlatma Oyunu Nasıl Oynanır ?

Okyanusta balonu patlatma oyunu, aynı renkteki en az 3 topu birleştirerek yok edin. En kısa sürede ekranı temizleyin ve bir sonraki bölüme geçin. Her hareketinizde renkli toplar fırlattığınız yöne doğru döner. Okyanus balonu patlatma oyununu bu değişimleri ve dönüşleri göz önünde bulundurarak oynayın. Her seviyeyi mümkün olan en kısa sürede tamamlayarak 3 yıldız kazanın.

Okyanus yüzeyinin altında Bubble Shooter oyunu. Oyunu geliştirmek için 3 veya daha fazla aynı baloncuktan oluşan gruplar oluşturun. Her yeni seviyede, farklı hız veya kabarcık sayısıyla daha da zorlaşır.

Ocean Bubble Shooter, Bubble Shooter Oyunları Okyanusta balonu patlatma oyunu oyna yüzeyinin altındaki Bubble Shooter oyunumuz. Oyunumuzu geliştirmek için 3 veya daha fazla aynı baloncuktan oluşan gruplar oluşturun. Her yeni seviyede hız veya sayı açısından farklı baloncuklar elde etmek giderek zorlaşıyor.

Bu rahatlatıcı renk eşleştirme macerasında tüm renkli okyanus baloncuklarını hedefleyin, eşleştirin ve yok edin. Baloncukları kırmak için, aynı renkteki üç veya daha fazla balonu birleştirmeniz ve ardından verilen balonu oyun alanındaki bir grup yığılmış okyanus baloncuğunun üzerine atmanız gerekir. Mümkün olduğunca az vuruşla tüm baloncukları kırmaya çalışın. Oynamak için sınırsız seviye. Eğlence!