Göz Ameliyatı 2 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Göz ameliyatı 2 oyunu ile sokakta gazete dağıtırken kaza geçirip yaralanan bir çocuğu tedavi etmeye çalışıyorsunuz. Önce muhabirin şapkasını çıkarın, yüzündeki yaralara merhem sürüp iyileştirin. Ekranda görüntülenen metni ekrana tıklayarak silebilirsiniz.

Ekranın sol tarafındaki spreyi çocuğun gözlerine püskürtün ve ayırıcıyla göz kapaklarını iyice açın. Bir kez daha soldaki tıbbi malzemeleri kullanarak çocuğun hasarlı gözünün korneasını değiştirin ve reaktifi çıkarın.

İkinci hasta olarak gözleri balon gibi şişmiş yerel bir muhabiri tedavi etmeye başlıyorsunuz. Röportaj sırasında gözlüklerini takmayı unutan gazeteci, bulunduğu ortamda çok fazla duman olduğu için gözleri hasar görüp şişiyor. Önce gazetecinin sigara dumanından kararmış yüzünü bir bezle kuruluyor.

Ekranın sol tarafındaki spreyi tekrar kızın gözlerine püskürtün ve tutucuyla göz kapaklarını açın, gözlerdeki sigara parçacıklarını mikroskopla tek tek temizleyin, tutucuyu çıkarın ve muhabiri boşaltın. Son olarak gazeteci çocuk ve kız için şapka, gözlük ve kıyafet seçerek Göz Ameliyatı 2 oyna ve tamamlayın.