Ateş ve Su 6 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Ateş ve Su 6 Oyunu oynarken yön tuşlarını, “A, S, D, W” tuşlarını ve farenin sol tuşunu kullanıyorsunuz. Ateş Çocuk erkek karakter, Su Kız ise kadın karakterdir. Erkek karakteri yön tuşlarıyla, kadın karakteri ise “A,S,D,W” tuşlarıyla kontrol ediyorsunuz. Cep telefonları ve mobil tabletlerde ekranın alt kısmında bulunan sağ, sol ve yukarı ok tuşlarına tıklayarak aynı işlemleri gerçekleştirin. Öncelikle kontrol etmek istediğiniz karakterin üzerine tıklayıp onu seçmelisiniz.

Her bölümde kırmızı, mavi ve yeşil kuyucuklar bulunmaktadır. Erkek karakter kırmızı çukurları yanmadan geçebilir. Kızın karakteri yanıyor. Erkek karakter sıvıyla dolu kuyularda boğuluyor. Kadın karakter rahatlıkla geçebiliyor. Kimyasal sıvıların bulunduğu yeşil kuyularda her iki karakter de eriyip ölür. Kimyasallarla dolu çukurlardan kaçınarak her iki karakteri de çıkış kapısına götürmeniz gerekiyor.

Kilitli kapıları açmak için platformun farklı yerlerindeki peri iksirlerini fare veya parmağınızla yakalayıp engelleme noktasına taşımanız gerekiyor. Bu kapalı kapıları açar ve her iki karakterin de yollarına devam etmesine olanak tanır.

Platformun üstünde veya altında iki çıkış kapısı vardır. Kadın karakteri mavi kapıya, çocuk karakteri ise kırmızı kapıya götürerek bölümü tamamlayın. Ekranda kırmızı ve mavi elmaslar var. Her kahramanın kendi rengindeki elmasları toplamasını sağlayarak Ateş ve Su 6 oyna. Tüm elmas parçalarını toplayın ve çıkış kapısından hızla bir sonraki bölüme geçin. Fireboy & Watergirl 6: Fairy Tales adıyla mobil marketlerde de bulunan bu uygulamayı beğeneceğinizi umuyoruz.